O nas i o naszej firmie
Forum ul. Kilińskiego 82 Zamość 22-400 tel. 511 567 324
Nasza firma FORUM zajmuje się produkcją mebli na wymiar a także podłóg z drewna.

Nasze wyroby są produkowane w oparciu o najnowszą technologię, dzięki czemu charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, która zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Do produkcji frontów używamy wyłącznie wysokiej klasy certyfikowane produkty renomowanych firm, co zapewnia ich długoletnią i bezproblemową eksploatację. Szeroka gama barw stosowanych lakierów pozwala na realizację wyszukanych projektów. W ofercie posiadamy również bogatą ofertę frontów fornirowanych, drewnianych oraz akrylowych renomowanych firm. Oferujemy fronty o wielu różnych wzorach i kolorach. Naszym klientom zapewniamy doradztwo techniczne, terminową realizację, dobry kontakt, oraz dogodne warunki płatności. Charakteryzująca nas elastyczność pozwala na realizację nietypowych zamówień dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadamy własną stolarnię oraz lakiernię. Każdy w naszej firmie jest specjalistą w swojej dziedzinie, dzięki czemu wszyscy nasi klienci w standardzie otrzymują profesjonalną obsługę i fachowe porady.

Meble to nasza pasja, dlatego jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas rozwiązania urzeczywistnią Państwa marzenia o pięknym, harmonijnym i funkcjonalnym wnętrzu. Dbałość o detale na każdym etapie produkcji sprawia, że jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie.

Na chwile obecną wdrażamy do realizacji kuchnie country bardzo popularne w południowej Europie jako perspektywa do domów wiejskich typu dworek. Konstrukcja ich opiera się na płycie jak i wykończeniu płytą GKB z dodatkami drewnianym co stwarza niezapomnianą wizualizację.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i czekamy na państwa telefon: 511 671 324. Nasze biuro znajduje się w Zamościu na ul. Kilińskiego 82.